Fudbaleri Crvene zvezde nisu se dobro proveli u Milanu, pošto su sa 4:0 poraženi od Intera u drugom kolu prve faze Lige šampiona.

Praktično svaki gol, očigledno kvalitetnijeg Intera, bio je posledica greške crveno-belih, koji su na neki način sami sebe pobedili.

U prvom poluvremenu Hakan Čalhanoglu je iz slobodnog udarca fenomenalno šutirao i zatresao mrežu, ali je svemu tome prethodila izgubiljena lopta i faul Timija Maksa Elšnika.

U drugom poluvremenu Inter je iskoristio sve što mu je Zvezda dala. Mehdi Taremi je postigao gol iz penala, a podelio je i dve asistencije, dok su mrežu crveno-belih tresli i Marko Arnautović i Lautaro Martinez.

Vanja Drkušić je skrivio penal, dok je Uroš Spajić izgubio loptu pre gola Lautara, a kiksnuo je i Rade Krunić, čija je greška donela Arnautoviću šansu, koju nije propustio.

Zvezda je imala nekoliko šansi, ali nije uspela da postigne čak ni utešni gol, te je ostala na nula bodova iz dva kola Lige šampiona.