Fudbaleri Real Madrida odigrali su nerešeno sa Las Palmasom u meču trećeg kola španske Primere 1:1.

Real nije uspeo da opravda ulogu favorita i morao je od rane faze utakmice da juri zaostatak.

Alberto Moleiro je već u petom minutu frapirao sve koji su navijali za Real, golom za 1:0.

„Blankosi“ su uspeli da izjednače tek pogotkom Vinisijus Žuniora u drugom poluvremenu.

Igrao se 69. minut kada je Brazilac realizovao penal za 1:1 što je bio konačan rezultat, iako je Real igrao u moćnom sastavu sa Kilijanom Mbapeom na terenu.

Iste večeri je Đirona u svom meču bila znatno ubedljivija i sa 4:0 je pobedila Osasunu.

Gil, Ruiz, Cigankov i Stuani su bili strelci golova za Đironu, koja je sa četiri boda na sedmom mestu tabele. Real je četvrti sa bodom više, Osasuna je 12. sa četiri boda, a Las Palmas je 16. sa dva boda.

BONUS VIDEO: Navijačima Ferencvarosa nije najbolje pao gol