Fudbaleri Real Madrida pobedili su u nedelju uveče ekipu Betisa rezultatom 2:0, u meču četvrtog kola španske lige.

Oba gola na utakmici postigao je Kilijan Mbape, u 67. i 75. minutu iz penala. Francuz je tako promenio sliku stvorenu pre nekoliko dana kada je „kraljevski klub“ sa njim na terenu odigrao nerešeno 1:1 sa Las Palmasom.

PROČTAJTE JOŠ:

Ovog puta je Mbape rešio da opravda zašto važi za jednog od najboljih igrača današnjice, mada je kod gola u 67. minutu veći deo posla odradio Federiko Valverde.

On je poslao iz prve fantastičan pas petom za Mbapea koji je, ruku na srce, sjajno ispratio dodavanje, klisnuo odbrani Betisa i pogodio bliži ugao za 1:0.

Kod drugog je posao sa bele tačke već bio nešto lakši. Real je drugi na tabeli, ima osam bodova. Betis je na 17. mestu sa dva boda, uz utakmicu manje.

Madriđani će u sledećem kolu igrati protiv Real Sosijedada, dok će se Betis sastati sa Leganesom.

BONUS VIDEO: Gol Kelna protiv Šalkea iz brzog kontranapada