Fudbaleri Torina pobedili su u petak uveče na gostujućem terenu Veronu 3:2, u meču petog kola italijanske Serije A.

Strelci za Torino bili su Antonio Sanabrija u 10, Duvan Zapata u 34. i Če Adams u 79. minutu.

Gol za Veronu postigao je Grigoris Kastanos u 12. i Danijel Moskvera u trećem minutu sudijske nadoknade vremena.

Verona je od 21. minuta igrala sa igračem manje, pošto je direktan crveni karton dobio Pavel Davidovič.

Torino je prvi na tabeli sa 11 bodova, jednim više i utakmicom više od drugoplasiranog Udinezea. Verona je na devetom mestu sa šest bodova.

U narednom kolu, Torino će dočekati Lacio, dok će Verona gostovati Komu.

Iste večeri su svoj meč odigrali i Empolija i Kaljari i gosti su na Sardiniji pobedili sa 2:0. Strelci za Empoli bili su Lorenco Kolombo u 33. i Sebastijano Espozito u 49. minutu.

Empoli je treći sa devet bodova, a Kaljari je 19. sa dva boda. U narednom kolu, Empoli će dočekati Fjorentinu, dok će Kaljari gostovati Parmi.

BONUS VIDEO Milojević: Ako treba da primite gol ne smete ga primiti na lak način