Golman Real Madrida, Tibo Kurtoa, ponovo blista na fudbalskim terenima, ali trenutno ima velike probleme van njega.
Imao je problema Kurtoa ove sezone i na terenu, pošto se tek nedavno oporavio od povrede kolena, ali sada je ponovo ispred gola Real Madrida i verna je uzdanica treneru Karlu Ančelotiju.
Ipak, kako navodi „Daily Mail“, ali i „The Sun„, Kurtoa ima velike probleme van terena.
Naime, Elsa Ajzak, majka Kurtoinog vanbračnog sina, rezultat afere koje su oboje imali 2017. godine, javno je istupila s kritikama na njegov račun objasnivši da sa svojim sedmogodišnjim sinom Encom živi u kući koja se „raspada“.
„Naša kuća se raspada. Ne možemo više ovako da živimo. Brinem da će banka uzeti kuću i brinem se svaki put kada neko pokuca na vrata“, rekla je Elza i dodala:
„Ne želim da preko noći postanemo beskućnici. Mislim da nije prihvatljivo da Tibo leti okolo privatnim avionima, zabavlja se na jahtama i ostavlja sina u ovom okruženju. Sigurno ima nešto novca da se brine o svom sinu?“
Španski mediji objašnjavaju da se sve dogodilo kada su se Kurtoa i Elsa upoznali, 2014. godine, u vreme kada je on prešao u Čelsi.
Njih dvoje su bili susedi u Londonu i na kraju su imali aferu. Problem? Elsa je na kraju živela na imanju procenjenom oko 3,5 miliona evra i ponestalo joj je novca da to plati. Dug je, u ovom trenutku, veći od 70.000 evra.
BONUS VIDEO Aleksandar Mitrović 19 utakmica – 19 golova