Minimalna pobeda Novog Pazara.

Fudbaleri Novog Pazara savladali su Radnički iz Kragujevca minimalnim rezultatom u 25. kolu Superlige Srbije.

Jedini gol na utakmici postigao je Andrija Majdevac u 19. minutu. Kragujevčani su u drugom poluvremenu zaigrali znatno konkretnije u napadu.

Uspeli su i da postignu gol, koji je poništen nakon intervencije sudija iz VAR sobe.

Radnički je nastavio da igra loše nakon senzacionalnih 1:1 u Humskoj protiv Partizana. Trenutno se nalazi na devetoj poziciji sa 27 bodova i vodi veliku borbu za plasman u plej of, u kom učestvuje osam ekipa. Novi Pazar je na visokoj petoj poziciji sa 44 boda.

Petoplasirana ekipa bi u zavisnosti od ishoda Kupa Srbije mogla u kvalifikacije za Ligu konferencija, pa je ekipa ostala u borbi za izlazak u Evropu.

18:30 Partizan – Kolubara

BONUS VIDEO VAR poništio spektakularan gol Danijela Aleksića, majstoriju „rabonom“ kakva se retko viđa