Uspeo je da ga iznervira navijač

Kristijano Ronaldo nije uspeo da na poslednjem meču zatrese mrežu rivala u Saudijskoj Arabiji. Njegov Al Nasr uspeo je da napravi veliki preokret protiv Al Batina i da sa tri gola u nadoknadi vremena dođe do pobede od 3:1.

Zanimljivo je da je sudija meč produžio čak 12 minuta, a da je Al Nasr prvi gol postigao u trećem minutu nadoknade, a poslednji u 12. minutu.

Ronaldo je bio prilično dobro čuvan i neutralisan i uspeo je da uputi pet udaraca ka golu rivala, ali ne i da zatrtese mrežu pa je očito zbog toga bio malo nervozan.

Naročito jer mu je jedna lopta koja je išla ka golu izbijena sa gol linije pa nije imao prilike da se raduje pogotku posle serije dobrih mečeva.

To ga je učinilo dovoljno razdražljivim da se posle meča zakači i sa navijačima.

Portugalski napadač išao je prema svlačionici nakon utakmice i tada mu je jedan navijač uputio provokaciju.

„Messi je bolji od tebe.“

Umesto da prođe i ignoriše očiglednu provokaciju, Ronaldo je morao da odgovorii bezobraznom navijaču-

„Idi onda pa gledaj njega, zašto si ovde!?“

Ronaldo je u sedam utakmica za Al Nasr postigao osam golova i asistirao za dva.

Sa druge strane, Mesi je na učinku je od 12 golova i isto toliko asistencija u 20 ligaških utakmica za PSŽ.