Dušan Vlahović, fudbaler Juventusa, propisno se obrukao u 78. minutu meča protiv Kaljarija u 7. kolu Serije A.

Bio je Juventus u napadu, namestio se Daglas Luiz na šut, ali nije bio najprecizniji pa je lopta otišla pravo u Simonea Skufeta, golmana gostiju iz Sardinije.

Ipak, udarac fudbalera Juventusa bio je dovoljno snažan da čuvar mreže nije mogao da je uhvati već je samo odbio, a lopta je došla do Vlahovića na par metara od gola.

Imao je dovoljno vremena da se namesti Vlahović, pritrčao je, šutirao, ali je lopta otišla pored gola.

Samo par minuta kasnije Luiz je napravio grešku u kaznenom prostoru Juventusa, zakasnio pri jednom startu, pa je Kaljari dobio penal a Razvan Marin sa bele tačke pogodio za 1:1.

Ovo je ujedno bio prvi gol Juventusa koji je primio u sezonu 2024/2025.

Ni tu nije bio kraj problemima Juventusa, pošto je Fransisko Konseisao dobio drugi žuti, samim tim i crveni karton zbog pokušaja simuliranja penala.

Na kraju, meč je završen rezultatom 1:1.