Fudbaleri OFK Beograda i Radničkog iz Kragujevca odigrali su fantastičan meč u okviru 6. kola Superlige Srbije, a pobeda je pripala Kragujevčanima - 5:3 (3:2).

Utakmica u Zaječaru, gde OFK igra svoje mečeve, počela je idealno po „romantičare“ – Aleksa Cvetković je u sedmom minutu pogodio za 1:0, ali je samo tri minuta kasnije Besim Šerbečić poravnao, a potom je do 31. minuta usledio totalni preokret.

Prvo je Dilan Ortiz u 28. pogodio za 2:1, a potom je Luaj Ben Hasin doneo dva gola prednosti Radničkom.

Na 3:2 smanjio je Aleksandar Paločević u 44. minutu.

U drugom poluvremenu Evandro je posle 55 minuta igre povećao na 4:2, potom je Aleksandar Kahvić smanjio na 4:3, da bi Bevis u 71. minutu postavio konačnih 5:3.

Sjajan meč, pored osam golova viđeno je još pregršt propuštenih šansi na obe strane, o čemu dovoljno pokazuje sledeći podatak – dva tima su zajedno uputili 35 udaraca ka golu rivala.

Ostaje nam da se nadamo da ćemo ovakve mečeve gledati i u nastavku Superlige Srbije.