Mančester siti postigao je tri gola za samo četiri minuta u meču 2. kola Premijer lige protiv Ipsviča (4:1).

Iako je novajlija iz Čempionšipa postigao prvi gol u sedmom minutu, nakon kontranapada koji je realizovao Semi Šmodič, stvari su se brzo okrenule.

Prvo je Erling Holan bio precizan iz penala u 12. minutu, a samo dva minuta kasnije pogodio je i Kevin de Brujne.

Sve se dogodilo nakon greške golmana Ipsviča, Arijaneta Murića, koji je praktično poklonio Sitiju vođstvo.

Nije bilo potrebno dugo da Holan postigne i drugi gol, pošto je to uradio već u 16. minutu.

Siti se baš naljutio i čini se da Pep Gvardiola, trener Mančester sitija, nije imao zbog čega da brine tada i to se ispostavilo tačno.

Holan je treći gol postigao u 88. minutu i time je postavio i konačan rezultat meča.

BONUS VIDEO Kafana Crvena zvezda u Parizu: Novak je tu, nema više Putina i Karađorđa