Fudbaleri Novog Pazara pobedili su Vojvodinu u zaostalom meču drugog kola Superlige Srbije sa 1:0.

Novopazarci su na stadionu „Karađorđe“ uspeli da dobiju meč već u prvom minutu, jednim od najbržih golova u istoriji Superlige.

Vojvodina će morati dobro da se zamisli šta se dešava sa njenom igrom, pošto je u prošlom kolu poražena u završnim minutima, a sada posle samo dvadesetak sekundi.

Rodni Antvi je ukrao loptu Kolinsu Sičenjeu koji je bio neoprezan pred svojim kaznenim prostorom i Antvi je to iskoristio.

Obišao je golmana Vojvodine Dragana Rosića, a onda pored dvojice i praktično „kroz“ Sičenjea pogodio mrežu domaćina za 1:0 posle 23 sekunde.

Ispostaviće se da će taj pogodak biti dovoljan i jedini tokom svih 90 minuta tokom kojih je viđeno i napetosti i tenzija na terenu u Novom Sadu.

Pobedonosnim golom se Antvi pridružio listi najbržih strelaca, mada nije uspeo da nadmaši Uroša Đurđevića koji je 2016. posle deset sekundi dao gol Čukaričkom.

BONUS VIDEO: Gol Bonifejsa za pobedu 4:3