Uživo prenos meča pratite u Nova.rs

Fudbaleri Partizana savladali su u trećem prijateljskom meču Dravu iz Slovačke sa 3:0.

Čovek odluke bio je Andrija Pavlović koji je u 65. i 89. minutu postigao gol, dok se u nadoknadi upisao i Siniša Saničanin.

Sjajno je odigrao i Frenk Kanute, koji je pokazao da će biti ozbiljno pojačanje za crno-bele.

Trener Igor Duljaj je ponovo dao šansu velikom broju igrača, a prvi put je starter bio novajlija Kanute koji je pogodio i stativu.

U prvom poluvremenu Partizan nije uspeo da stigne do gola iako je uglavnom kontrolisao igru. Partizan je zaigrao mnogo bolje u natavku igre, a poveo je golom rezerviste Andrije Pavlovića koji je u 63. minutu matirao golmana Drave udarcem sa 15 metara.

Pavlović je duplirao prednost Partizana u 89. minutu kad je iskoristio je veliku grešku odbrane Drave i izašao jedan na jedan sa golmanom domaće ekipe.

Konačan rezultat postavio je Siniša Saničanin golom udarcem glavom posle kornera u 93. minutu.

U prethodne dve kontrolne utakmice „parni valjak“ je imao polovičan učinak, pobedu nad slovenačkom Pesnicom (5:0) i poraz od Bohemijansa iz Češke (0:2).

Partizan – Drava 3:0

(Pavlović 65, 89, Saničanin 93)

Partizan: Jovanović – Filipović, Ilić, Marković, Antić – Kanute, Belić – Trifunović, Pantić, Terzić – Nikolić.

Drava: Janžeković, Đuran, Lovenjak, Vidović, Drevenšeh, Marat, Erhatić, N. Jadrić, Salamun, Duhadin, Mlahar.

Partizan - Drava 3:0