Nova uspešna provera za crveno-bele.

Crvena zvezda je u trećem pripremnom meču u Tuskoj bila bolja od slovenačkog Kopera sa 1:0.

Jedini gol, a ujedno i prvenac je postigao Lazar Nikolić u 13. minutu.

Imali su crveno-beli još nekoliko šansi u prvom delu, ali nisu uspeli da povećaju prednost, pošto je Osman Bukari pogodio stativu, a Stefan Mitrović šutirao pored gola iz izgledne pozicije.

Napadala je Zvezda i u drugom poluvremenu, a već u 53. minutu ponovo je Bukari imao priliku da ugrozi gol gostiju.

Najbolju šansu za Koper je imao Osuji, ali je pogodio prečku i Zvezda je pobedom nastavila pripreme.

Ovom prilikom se Zvezda revanširala Kopru za poraz u letnjoj prijateljskoj utakmici u Sloveniji, krajem juna je meč završen minimalnom pobedom ekipe sa primorja.

U prvom pripremnom meču Zvezda je bila bolja od poljske Lehije sa 3:1, dok je u drugom savladala azerbejdžanski Nefči sa 1:0.

BONUS VIDEO VAR poništio remek-delo: Gol „rabonom“ kakav se viđa i potez za „Puškaša“