Fudbaleri Vojvodine i Spartaka odigrali su u Novom Sadu nerešeno 0:0, u meču 22. kola Superlige Srbije.

Vojvodina je imala veći posed lopte i više udaraca ka golu, ali svoju bolju igru nije uspela da kruniše pogotkom.

Sjanu odbranu imao je golman Spartaka Vulić koji je čudesnom odbranom sačuvao mrežu i tim Nenada Lalatoviča neporažen.

Vojvodina je sedma sa 30 poena, a Spartak je na 11. mestu sa tri boda manje.

U narednom kolu, Vojvodina će gostovati Javoru, dok će Spartak u goste Voždovcu.

Fudbaleri Napretka pobedili su Novi Pazar u Kruševcu 3:1 u utakmici 22. kola Superlige Srbije.

Domaćin je poveo u 17. minutu golom Ognjena Mršića na asistenciju Lazara Zličića.

Sudija Nenad Minaković je dosudio penal za Napredak u 35. minutu, a realizirao ga je Andrija Majdevac.

Nebojša Bastajić je postigao treći gol za Kruševljane u 39. minutu.

Jedini gol za Novi Pazar je postigao bivši reprezentativac Srbije Adem Ljajić u petom minutu nadoknade prvog poluvremena iz jedanaesterca.

Abdulaj Sise je dobio drugi žuti karton u petom minutu sudijske nadoknade, pa će propustiti sledeći meč.

Novi Pazar je šesti na tabeli Supelige Srbije sa 30 bodova, dok je Napredak 10. sa 28. bodova.

U sledećem kolu Napredak gostuje Čukaričkom, a Novi Pazar dočekuje Mladost.