Fudbaleri Srbije i Španije sastali su se u četvrtak uveče od 20.45 u Ligi nacija na stadionu "Rajko Mitić".

Prvo poluvreme utakmice u kojoj je Luka Jović propustio najbolju šansu na obe strane, završeno je 0:0.

Španija je stigla u Beograd kao veliki favorit i aktuelni prvak Evrope, dok je Srbija bila desetkovana izostankom brojnih igrača koji su otkazali Draganu Stojkoviću Piksiju.

Upravo je Piksi izviždan od strane srpskih navijača prilikom predstavljanja ekipa i kada se pojavio iz tunela, dok je jedan dečak „ukrao šou“ Špancima kada su svi već izašli na teren.

Dečak koji je izašao uz igrače Španije je u dresu srpskog tima pokazao spojena tri prsta kada se našao u prvom planu u prenosu uživo.

Meč je počeo minutom ćutanja za Zorana Petrovića, čuvenog fudbalskog sudiju poznatog i u Evropi.

Srbija je do poluvremena odigrala veoma dobro i imala je zreliju šansu za pogodak koju nije iskoristila.

BONUS VIDEO: Gol Kelna protiv Šalkea iz brzog kontranapada