Fudbaleri Partizana su već posle prvog poluvremena znali da se neće dobro provesti u Lublinu protiv Dinamo Kijeva.

Sa ukrajinskim klubom su se sastali u prvom meču drugog kola kvalifikacija za Ligu šampiona i za samo pet minuta pred kraj prvog poluvremena primili su tri gola.

Time je Dinamo poništio penal Mateusa Saldanje iz 22. minuta susreta, kojim je Partizan poveo sa 1:0.

A do 55. minuta i četvrtog gola Dinama, taj penal i vođstvo crno-belih su bili već odavno zaboravljeni.

Kijevski tim je dominirao, njegovi igrači su ulazili u šanse kako su hteli, ali su imali i sreće da pogode sve što su šutnuli ka golu Aleksandra Jovanovića, ostavljajući ga nemoćnim.

Tako je bilo i kada je loptu u nogama u 55. minutu imao Vladislav Kabajev koji je sa dvadesetak metara poslao loptu iza leđa Jovanovića.

Precizan šut je otišao u donji ugao i levu stranu, Jovanović je bio nemoćan četvrti put i Dinamo je nastavio da briljira na terenu do 4:1.

BONUS VIDEO: Jang Bojs vs Sion, golovi