Primio je dva gola i doživeo poraz na prvom večitom derbiju u kom je bio akter.

Partizan je u sredu popodne sa 2:1 u 171. večitom derbiju pobedio Crvenu zvezdu i time pobedom okončao jesenji deo sezone na prvom mestu tabele Superlige.

Crno-beli su pogađali u 41. minutu i 66. minutu, a strelci su bili Bibars Natho i Mateus Saldanja. Natho je bio siguran s penala i savladao je Omrija Glazera, svog zemljaka iz Izraela.

Golman Crvene zvezde nije lako podneo poraz od najvećeg rivala u prvenstvu, pa je podelio jedan detalj s te utakmice i ostavio emotikon slomljenog srca.

Na fotografiji je uz Aleksandra Dragovića, kapitena crveno-belih, čija odbrana nije uspela da zaustavi nalete fudbalera Partizana.

Milan Rodić je kod prvog gola napravio faul za penal, a kod drugog je kasnio da postavi ofsajd zamku za Saldanju.

Glazer je stoga u oba slučaja ostao nemoćan, pa klub iz Humske sada ima bod više od Zvezde pred pripreme i zimsku pauzu. Inače, Zvezdu je napustio trener Barak Bahar, čovek koji je insistirao na dovođenju Glazera među stative gola na Marakani.

BONUS VIDEO: Bonifejsov gol protiv Bohuma