Srpski reprezentativac je postigao bitan gol.

Fudbaleri Fjorentine plasirali su se u četvrtfinale Lige konferencija, pošto su u revanš meču u gostima pobediLI Sivaspor sa 4:1.

Fjorentina je slavila i u prvom meču na svom terenu (1:0), i ukupnim rezultatom 5:1 izborila plasman u narednu rundu.

Strelci za Fjorentinu bili su Artur Kabral u 44. minutu, srpski reprezentativac Nikola Milenković u 62. i Gaetano Kastrovili u 89. minutu, dok je Dimitros Gutas postigao autogol u 78. minutu.

Jedini pogodak za Sivaspor postigao je Erdogan Jesiljuurt u 35. minutu. Turska ekipa je od 81. minuta igrala sa igračem manje, pošto je direktan crveni karton dobio Hakan Arslan.

Luka Jović nije dobio priliku da uđe na teren, dok je Aleksa Terzić van terena zbog povrede.

Plasman u četvrtfinale obezbedio je i Leh, pobedivši i u revanš meču u gostima Đurgarden sa 3:0. Leh je slavio i u uprvom meču u Poljskoj (2:0).