Sjajan duel.

Fudbaleri Vojvodine savladali su ekipu Čukaričkog u derbiju 26. kola Superlige Srbije sa 3:2 nakon sjajne utakmice.

Domaći fudbaleri su odmah na startu meča stigli do vođstva, kada je Dejan Zukić pogodio u 5. minutu.

Nastavio se pritisak Vojvodine koji im je doneo novi gol u 14. minutu, a postigao ga je Nemanja Nikolić.

Na poluvreme se otišlo tim rezultatom i deluje da se tada sve promenilo, pošto je Čukarički do 72. minuta stigao do izjednačenja.

Prvi gol je postigao Nemanja Tošić u 66. minutu, dok je drugi put precizan bio Radovan Pankov.

Ipak, sve je rešio Milan Lazarević u 82. minutu za veliko slavlje fudbalera Vojvodine koji su nakon ove povede na petom mestu sa 46 bodova.

Čukarički je propustio priliku da se popne na drugo mesto i još uvek je na trećoj poziciji sa 50 bodova.

Fudbaleri Radničkog iz Kragujevca pobedili su ekipu Napretka sa 3:0 (2:0), a golove za domaći tim postigli su Miloš Vidović u 31. minutu i Vasilije Đurić u 12. i 69 minutu.

Tim iz Kragujevca je trenutno u plej-of zoni na osmoj poziciji sa 30 osvojenih bodova, dok je Napredak na 10. mestu sa 26 bodova.

U narednom kolu Radnički gostuje ekipi Mladosti u Novom Sadu, dok fudbaleri Napretka na svom stadionu dočekuju Crvenu zvezdu.