Fudbalski klub Njegoš, član treće crnogorske lige Centar, izgubio je od Zete rezultatom 19:0, a u četiri utakmice je primio 50 golova.

Njegoš je seriju debakla započeo na utakmici protiv Zabjela u prvom kolu, gde su izgubili rezultatom 10:0.

Usledili su porazi od Olimpika 6:2, pa onda 15:0 od Crvene Stijene i na kraju ovaj poraz od 19:0.

Inače, utakmica Njegoša i Zete prekinuta je u 70. minutu, pa bi poraz možda bio još teži.

Crnogorski mediji ističu da ove nestvarne poraze Njegoša uzrokuje i činjenica što često nema dovoljno igrača.

Protiv Zabjela su igrali sa svega 11 igrača, odnosno bez izmena.

Protiv Crvene Stijene su imali samo jednog igrača na klupi. Protiv Zete nisu imali ni svih 11 igrača, već su protiv kluba koji je bio prvi prvak Crne Gore igrali sa desetoricom, ali je ta utakmica bila prekinuta u 79. minutu.