Dva bizarne situacije desile su se tokom utakmice druge Bundeslige u Nemačkoj, između domaćeg Magdeburga i Grojter Firta.

U 13. minutu se desila prva od dve bizarne situacije. Golman Grojtera, Nahuel Noli, spremao se da uvede loptu u igru.

Uveo ju je, a onda ju je njegov saigrač, Gidon Jung uhvatio rukom u kaznenom prostoru.

Sudija je odmah pokazao na belu tačku, a penal je promašio Mohamed El Hankuri, međutim, posle nekoliko odbitaka lopta je ponovo stigla do njega, i ovaj put je zatresao mrežu za vođstvo Magdeburga 1:0.

Domaći tim je kasnije duplirao prednost preko Martijna Karsa u 18. minutu.

Onda, u 42. minutu, desio se još jedan bizaran penal, ali ovoga puta za Grojter. Jedan igrač gostiju je bio oboren nadomak kaznenog prosotra, a Danijel Herber je uhvatio loptu u ruke u kaznenom prostoru misleći da je igra prekinuta.