Ne viđa se svakog dana u Evroligi da pojedinac odigra sa ovoliko samopouzdanja.

Sve mečeve Evrolige gledajte na kanalima Sport Kluba, uz SBB na EON i D3 platformama.

Košarkaš Crvene zvezde Rokas Giedraitis igrao je baš tako tokom prvog poluvremena utakmice sa Olimpijom iz Milana u Italiji.

Giedraitis je bio glavni razlog što je Zvezda posle 20 minuta vodila sa 47:31, a jedna od njegovih sekvenci pokazala je koliko je energije doneo svom timu, one koja je trenutno preko potrebna crveno-belima.

U odbrani je udario rampu Stefanu Tonutu, protivniku iz Olimpije, a onda je na drugoj strani ispratio akciju koju je organizovao Jago dos Santos i na obruču poentirao za dva.

Zvezda je u tim trenucima vodila sa 37:19, a Giedraitis je poluvreme završio sa 15 poena, odnosno trećinom od ukupno ubačenih u timu crveno-belih.

BONUS VIDEO: Najbolji detalji prvog poluvremena Olimpije iz Milana i Zvezde