Crvena Zvezda-Barcelona Foto: Vatroslav Hladny/Starsport.rs

Košarkaši Crvene zvezde u petak uveče sastali su se sa Barselonom u četvrtom kolu Evrolige na svom parketu.

U Beogradskoj areni su se našla mnoga poznata lica, bili su tamo i prvotimci fudbalskog kluba Crvena zvezda, ali i neki nezvani gosti poput psa na parketu.

Svi okupljeni u dvorani mogli su da posvedoče i sjajnom potezu Kodija Miler-Mekintajera na kraju poluvremena.

Tvrdih 20 minuta ušlo je u napetu završnicu kada je Barselona poentirala potezom Džastina Andersona za 44:44.

U tim trenucima ostalo je tek nešto oko dve sekunde do kraja poluvremena i Zvezda je za to vreme izvela čudo.

Miloš Teodosić je poslao pas preko većeg dela terena, u maniru NFL kvoterbeka ili Nikole Jokića u NBA.

Pronašao je Kodija Miler-Mekintajera koji je imao tek toliko vremena da fintira i digne se na šut za pogodak.

Zvezda je sa zvukom sirene završila poluvreme sa 47:44, a dodatnu napetost celom tom potezu dala je odluka sudija da pregledaju da li je trojka regularna.

Na kraju su utvrdili da je Kodi ispalio loptu na vreme i upisao značajne poene za vođstvo posle 20 minuta igre.

BONUS VIDEO: Analiza prvog poluvremena utakmice Crvena zvezda – Barselona