Oglas

Pajtić u DLZ: Najgore je što je Vučić srpski narod na Kosovu prepustio na milost i nemilost kriminalcima

autor:
20. apr. 2023. 16:30

Bojan Pajtić, profesor na Pravnom fakultetu u Novom Sadu, nekadašnji predsednik Demokratske stranke i sadašnji politički penzioner, bio je gost podkasta "Dobar, loš, zao".

Oglas

On je, između ostalog, govorio i o situaciji u kojoj su se našli Srbi na severu Kosova i Metohije, pošto je sadašnja srpska vlast sa tog područja povukla policiju, čime je stvoren vakuum u kojem su kriminalci u potpunosti zavladali."Legitimno je da povučeš poslanike iz parlamenta, ministre iz vlade, ali da povučeš policiju, dakle ljude koji treba da štite tvoj narod u koji se toliko kuneš, koga toliko obožavaš na Pinku i u Informeru, i na Hepiju ga obožavaš, prepustiš ga u potpunosti kriminalcima, prepustiš ga Radoičiću i Veselinoviću i ostalima koji su pod poternicom SAD, to je najblaže rečeno odsustvo svake empatije i svake ljubavi prema ljudima koji tamo treba da žive i da se osećaju bezbedno. Dakle, nije im dosta tenzija koje imaju etnički karakter, nego si im oduzeo praktično i pozornike da ih štite od lopova, narko dilera i kriminalaca", rekao je Bojan Pajtić.BONUS VIDEO - DLZ i Bojan Pajtić: "Vučić i Radoičić nisu saradnici, nego saučesnici"

video-cdn src="https://best-vod.umn.cdn.united.cloud/stream?asset=dlzibojanpajticinsert2gp-novas-worldwide&stream=hp1400&t=0&player=m3u8v&sp=novas&u=novas&p=n0v43!23t001" video-id="5857117"]

Pratite nas na društvenim mrežama:

Koje je tvoje mišljenje o ovoj temi?

Učestvuj u diskusiji ili pročitaj komentare