Oglas

Zahtev 3 - tačka sporenja vlasti i opozicije: O izbornim uslovima i odjecima skupštinskog kolegijuma

autor:
03. apr. 2024. 08:59

Danas u devet časova nastaviće se konsultacije vlasti i opozicije. Šta će biti ako dogovor izostane i može li se desiti da Brnabić raspiše izbore i ne bude u prekršaju, a da se potom i dalje razgovara.

Oglas

Više o današnjem sastanku u Skupštini Srbije priču nam donosi Jelena Kikić, reporterka Dnevnika na TV Nova.

Svi lokalni izbori istog dana kada i beogradski ili ništa, zahtev je opozicije, koji još uvek nije prošao kolegijum. Šta je odlučila vlast će danas saopštiti, a juče je ćutala, nema izjava, gostovanja, obilazaka, postova po Instagramu i društvenim mrežama.







Danas bismo mogli da saznamo da li je moguć dogovor vlasti i opozicije oko poboljšanja izbornih uslova. O tome će u nastavku skupštinskog kolegijuma razgovarati predsednica parlamenta i šefovi poslaničkih grupa parlamentarnih stranaka.

Ima li nekih nagoveštaja o mogućem ishodu sastanka, saznaje Radica Stevanović, reporterka emisije "Među nama".

Ona nam prenosi oko čega se vlast i opozicija slažu, a šta je tačka sporenja.

Prilog pogledajte na početku ove vesti.







Pratite nas na društvenim mrežama:

Koje je tvoje mišljenje o ovoj temi?

Učestvuj u diskusiji ili pročitaj komentare