Oglas

Obućina: Na Svetski dan zdravlja da nam kažu koje je naše oboljenje

autor:
07. apr. 2024. 21:29

Na Svetski dan zdravlja lekovito bi bilo da nam neko kaže kako se zove naše oboljenje i može li da se leči državno ili mora privatno, svako za sebe, jer naše društvo je ponovo protekle nedelje pokazalo da profitira na smrti dece, da u njima policija hrani tabloide, a tabloidi najgore ljudske porive, ocenila je Jelena Obućina na početku uvoda Dnevnika TV Nova.

Oglas

"I svako ko kaže: ’Tako je i u svetu.’, zanemaruje činjenicu da tamo ipak ima države. Ovde više niko nikome ne veruje ništa. Ne postoji ni institucija ni pojedinac na vlasti, koji će nešto saopštiti, a svi ostali će znati da je to istina i umiriti se. Zato bi human bio ko nam kaže kako do lečenja, jer vremenom će biti samo gore" zaključila je Obućina na kraju uvoda Dnevnika.

Pratite nas na društvenim mrežama:

Koje je tvoje mišljenje o ovoj temi?

Učestvuj u diskusiji ili pročitaj komentare