Oglas

Goran Šušljik i Tatjana Milivojević: Strah da se ne ponovi "Vreme zla"

19. nov. 2021. 14:52
>
19. nov. 2021. 14:52

Glumac Goran Šušljik i doktorka filozofije Tatjana Milivojević bili su gosti jutarnjeg programa "Probudi se" sa voditeljkom Nevenom Madžarević na televiziji Nova S.

Oglas

Goran Šušljik i Tatjana Milivojević pričali su, između ostalog, o seriji "Vreme zla" koja je svoju poslednju epizodu imala u sredu, 17. novembra, na televiziji Nova S.Glumac je svoje iskustvo na snimanju, ali i očekivanja i reakcije nakon emitovanja serije podelio sa voditeljkom u programu.Istakli su oboje da se boje da se "vreme zla" ne ponovi.Ceo razgovor Gorana Šušljika, Tatjane Milivojević i Nevene Madžarević pogledajte u videu na početku teksta.BONUS VIDEO: Mia: Da li nam nedostaje pop muzika?

video-cdn src="https://best-vod.umn.cdn.united.cloud/stream?asset=miadalinamnedostajepopmuzika-novas-worldwide&stream=hp3500&t=0&player=m3u8v&sp=novas&u=novas&p=n0v43!23t001" video-id="2526207"]Pratite portal Nova.rs i na društvenim mrežama InstagramFejsbuk Tviter.

Pratite nas na društvenim mrežama:

Koje je tvoje mišljenje o ovoj temi?

Učestvuj u diskusiji ili pročitaj komentare