Jake policijske snage prisutne su u selu Miločaj kod Kraljeva, u kome treba da se održi sastanak gradskog odbora Srpske napredne stranke, kome treba da prisustvuje i gradonačelnik Kraljeva Predrag Terzić.

Prisutni su i policajci u opremi za razbijanje demonstracija. Nezadovoljni građani zasuli su kolonu automobila jajima, a policija im ne dozvoljava da priđu, prenosi N1.

Građani su sve vreme uzvikivali „Lopovi“ i pravili buku, a u jednom momentu došlo je do opšteg guranja između policije i građana.

Poletelo je i nekoliko baklji, kako se vidi u prenosu uživo na društvenim mrežama, a kako se navodi, bacali su ih naprednjaci na okupljene građane.

Podsetimo, zgrada Gradske uprave u Kraljevu nedavno je takođe bila u opsadnom stanju kada su demonstranti čekali gradonačelnika Predraga Terzića da izađe, a veliki broj policajaca i tada je obezbeđivao zgradu od upada.

Jaja su letela ka zgradi i policiji, kao i ka gradonačelniku kog je policija morala da evakuiše iz zgrade.

Koje je tvoje mišljenje o ovoj temi?

Ostavi prvi komentar