Veliki šok za fudbalskog velikana.

Direktno izveštavanje iz Katara donosi vam m&m’s.

Mim
.

Fudbalska reprezentacija Nemačke pobedila je Kostariku sa 4:2 u poslednjem kolu grupe F na Mundijalu u Kataru.

Ipak, ova pobeda joj nije dovoljna za prolaz u narednu rudnu, pošto Španija ima bolju gol razliku od „pancera“.

Možda i najzanimljiviji meč smo gledali na Mundijalu, a prvi gol je došao već u 10. minutu, kada je mrežu Kostarike zatresao Gnabri.

Do kraja poluvremena nismo videli nove golove, ali je prava ludnica nastala u 58. minutu, kada je Taheda izjednačio na 1:1.

Ubrzo, Kostarika je postigla i drugi gol u 70. minutu, kada je Nojer postigao autogol.

U tim momentima Kostarikanci su prolazili u narednu rundu, pošto je na drugom meču Japan vodio sa 2:1 protiv Španije.

Ipak, Nemačka je srušila snove Kostarikancima i do kraja meča je postigla tri gola.

Pogodio Kai Haverc u 73. i 85. minutu, da bi konačan rezultat postavio Niklas Filkrug u 89. minutu.

Nemačka je takmičenja završila na 3. mestu sa četiri boda, dok je Kostarika na poslednjem mestu sa tri boda.

BONUS VIDEO Vlahović: Sve što se priča su gluposti i nebuloze