Fudbaleri Juventusa i Atalante odigrali su u Torinu nerešeno 2:2 u utakmici 28. kola Serije A. "Stara dama" je bila bez srpskog napadača Dušana Vlahovića koji je zbog suspenzije propustio duel.

Atalanta je povela u 35. minutu golom Teuna Kupmajnersa, na asistenciju Marija Pašalića. Andrea Kambijaso je izjednačio rezultat u 66. minutu, a asistent je bio Veston Mekeni.

Juventus je poveo u 70. minutu pogotkom Arkadijuša Milika, da bi Kupmajners postigao i drugi gol za goste u 75. minutu i postavio konačan rezultat.

Iako je „stara dama“ postigla dva gola, osetio se izostanak Vlahovića koji bi sigurno ušao u nekoliko velikih šansi da je zaigrao.

Filip Kostić meč je proveo na klupi i nije dobio šansu da uđe u igru.

Juventus je treći na tabeli Serije A sa 58 bodova, dok je Atalanta šesta sa 47 bodova. U sledećem kolu, ekipa Srba dočekuje Đenovu, a Atalanta Fijorentinu.