Košarkaši Memfisa pobedili su Oklahomu ubedljivim rezultatom 121:92, a srpski reprezentativac Marko Gudurić dobio je priliku da konačno zaigra.

Marko Gudurić proveo je na parketu pet minutu, ubacivši tri poena. Postigao je koš i iznudio tom prilikom faul, da bi bio precizan i sa linije za slobodna bacanja.

Memfis je na poluvremenu imao prednost od tri poena, ali je u poslednje dve četvrtine u potpunosti preuzeo sve konce igre i deklasirao Oklahomu.

Dilon Bruks je bio najefikasniji kod Memfisa, postigoa je 22 poena, uz šest skokova i četiri asistencije, dok su Jonas Valančijunas i Dža Morant ubacili po 19.

U mečevima u Dizni centru u Orlandu San Antonio je slavio protiv Jute Džez 119:111, dok je Sakramento izgubio od Bruklina rezultatom 119:106.

Još jednu odličnu partiju pružio je Bogdan Bogdanović, ali su Kingsi očajni, pa to nije bilo dovoljno za povoljan rezultat.