Dragan Ivanović, trener fudbalera Napretka, nije bio zadovoljan posle poraza njegovih izabranika na startu sezone Superlige.

Kruševljani su kao domaćini izgubili od Partizana sa 1:3 iako su na poluvremenu imali prednost koju im je doveo Srđan Kočić.

U nastavku, gosti su došli do ritma, postigli tri gola, a trener Ivanović je smatrao da je sudija Danilo Grujić olako dosudio penal za crno-bele.

„Blago rečeno, ovo je katastrofa. Zbog čega Partizanu treba ovakav poklon? Žao mi je mojih momaka. Utakmica je bila fer i korektna sve do ovog penala, čemu sve to?“, rekao je Ivanović.

Takođe, Ivanović je otkrio da je golman Mladen Živković, koji je početkom drugog poluvremena kolima hitne pomoći odvezen sa stadiona, teđe povređen.

„Mislim da je u pitanju slomljena noga, od tog trenutka nije mi bilo do gledanja utakmice“, zaključio je Ivanović.

S druge strane, trener Partizana Savo Milošević odabrao je da ne izađe pred novinare.

S druge strane, trener Partizana Savo Milošević je ponovo „pobegao“ od kamera i davanja izjava i zaputio sa pravo u svlačionicu posle kraja utakmice.

Strateg Partizana se medijima nije obratio ni posle finala Kupa Srbije i poraza od Vojvodine u Nišu.