Napoli i Milan remizirali su (2:2) u 32. kolu Serije A i tako zadržali šesto, odnosno sedmo mesto na tabeli.

Milan je otvorio susret golom već u 20. minutu. Hernandez je neodbranjivo šutirao posle proigravanja Rebića, ali je 14 minuta kasnije Di Lorenco iskoristio lošu reakciju Daonarume i odbijenu loptu iz peterca prosledio u gol za 1:1.

U 60. minutu Metrens je materijalizovao proigravanje Kaljehona i potpuno preokrenuo rezultat, međutim posle penala koji je napravio Maksimović Kesi je doneo novo izjednačenje.

Tri minuta pre kraja susreta Salemakers je dobio drugi žuti karton pa je Milan ostao sa igračem manje što Napoli nije uspeo da kazni i stigne do celog plena.

Posle 32 kola Napoli je šesti sa 52 boda, dok je Milan odmah iza Napolitanaca sa dva boda manje.