Fudbaleri Majorke pobedili su na svom terenu Levante sa 2:0, u utakmici 35. kola španske Primere, dok na susretu Eibara i Leganesa nije bilo golova.

Ovo su bili veoma bitni bodovi za Majorku koja se grčevito bori za opstanak, koja sada ima tri boda manje od 17. na tabeli, ali i utakmicu više.

U 40. minutu, Poco je odlično centrirao pred gol, najviši u skoku bio je Ćućo koji je glavom prosledio loptu kraj desne stative u mrežu gostiju.

Sve je rešeno u 84. minutu, posle gužve pred golom Levantea, Japanac Takefuso Kubo je bio najsnalažljiviji u gužvi, sa pet metar je zakucao loptu u mrežu za konačnih 2:0.

Ruben Ročina u 86. i Borha Majoral u 89. minutu imali su prilike za goste, ali se rezultat nije menjao.

Na susretu Eibara i Leganesa, sudija u 21. minutu nije video igranje rukom u kaznenom prostoru Leganesa, a pet minuta kasnije Ruibal Garsija je pokušao da savlada Marka Dmitrovića koji je odličnom intervencijom sprečio da vidimo gol na ovom susretu.