Izuzetno uzbudljivu utakmicu na "San Siru" u 32. kolu Serije A odigrali su Inter i Torino - 3:1 (0:1).

Nero-azuri su ušli u meč s namerom da se iskupe za kiks iz prošlog kola i remi s Veronom (2:2), ali su stvari neočekivano loše počele.

Naime, igrao se 17. minut kada se jedan bezazlen centaršut iz kornera pretvorio u gol. Samir Handanović je bez problema uhvatio loptu, ali mu je ona ispala i to pravo na nogu prekaljenom golgeteru Andrei Belotiju, kojem nije bilo teško da je s tri metra levom nogom pošalje u mrežu.

„Bikovi“ su na odmor otišli s golom prednosti, da bi u nastavku bili „počišćeni“ s tri gola u svojoj mreži.

Da će bodovi ostati u Milanu nagovestio je Ešli Jang pogotkom u 48. minutu. Samo tri minuta kasnije pogodio je vremešni Dijego Godin, a trijumf je overio Lautaro Martinez – 3:1.

Inter se zahvaljujući pobedi nad Torinom probio na drugo mesto Serije A i ima 68 bodova, prvi je Juventus sa 76.