Fudbaleri Juventusa remizirali su u 33. kolu Serije A na gostovanju Sasuolu (3:3).

Torinski klub golovima Danila i Iguaina stekao je osetnu prednost već do 12. minuta, međutim Filip Đuričić je u 29. minutu iskoristio konfuziju u odbrani Juventusa i smanjio zaostatak.

Izjednačenje je u šestom minutu nastavka doneo Berardi savršeno izvedenim slobodnim udarcem, a tri minuta kasnije Kaputo je potpuno preokrenuo rezultat.

Ipak, šampion Italije izbegao je poraz u 64. minutu golom Aleksa Sandra koji je izvanredno reagovao na prvoj stativi posle kornera koji je izveo Bentakur.

Remi Juventusa nije uspeo da iskoristi Lacio koji je na gostovanju Udinezeu takođe osvojio samo bod (0:0), pa je ostao na osam bodova zaostatka u odnosu na lidera Serije A.